Momenty production Logo

Robert Franek

Stojím za video štúdiom
Momenty Production ↓

Flexibilné video štúdio

Patríme medzi malé, dostupné a flexibilné video produkcie. Našim presvedčením je pomáhať klientom, aby zákazníci jednoducho porozumeli vašim produktom a službám. Spolupracovali sme s poprednými značkami a známymi osobnosťami na Slovensku aj v Česku.

Pripravujeme videá od prvotnej komunikácie a myšlienky až po umiestnenie hotového spotu na tie najvhodnejšie kanály. Svojou prácou dokazujeme, že príprava videa je u nás menej náročná na čas a prostriedky, ako sa môže zvyčajne zdať.“

Dlhodobé hodnoty

Víziou štúdia Momenty Production je zachytávať neobyčajné video zábery vašej spoločnosti, produktov, kolekcií, výstav, nehnuteľností či zážitkov, ktoré vyniknú na všetkých digitálnych kanáloch.

Medzi kategórie, ktoré zastrešujeme patria napríklad firemné videá, produktové videá, after movies, reportáže, rozhovory či videá z výstav, nehnuteľností, reklamné spoty aj influence a explainer videá.

DOstupná Stratégia

Spoliehame na to, že dnes je nutné komunikovať so svojimi zákazníkmi často. Preto je pre nás hodnotnejšie vám vytvoriť široký a zaujímavý obsah vhodný najmä pre sociálne siete, ktorý viete zdieľať dlhodobo. Je to presný opak investovania do jedného nákladného videa, ktoré sa stane rýchlo neaktuálnym.

Z tohto dôvodu máme výhodu oproti veľkým produkciám a vieme rozpočet či stratégiu lepšie prispôsobiť vašim možnostiam. Zabezpečujeme teda dlhodobú a zaujímavú komunikáciu.

Čo robíme

► FIREMNÉ VIDEÁ
► after movies
► produktové videá
► reportáže
► videá z výstav
► realitné videá
► influence videá
► rozhovory
► reklamné spoty
► explainer videá

Kde nás nájdete?

Sídlime v BRATISLAVE. Spolupracujeme s klientmi nielen tu, ale aj v ŽILINE a PRAHE. Videá natáčame na rôznych lokáciách podľa potreby či vzájomnej dohody.

Spolupráce

Cenová ponuka

Kalkuláciu spracujeme nezáväzne a zdarma.
Kontaktujte nás cez formulár, telefón alebo email.

 

  (+421) 911 509 095
  info@momenty.sk